Семінар "Організація профільного навчання в умовах реалізації нового Державного стандарту", 14.05.2019р.

Матеріали семінару

Матеріали вебінару 25.05.2017 р. «Організація профільного навчання у старшій школі: нове бачення та підходи»

25 травня 2017 р. науково-методичним центром координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО проведено вебінар для працівників методичної служби області з проблеми «Організація профільного навчання у старшій школі: нове бачення та підходи». У вебінару взяли участь ректор ХОІППО Берека В.Є., перший проректор Очеретянко В.І., завідувач НМЦ ХОІППО Кошка О.А., методист з профільного навчання Ратушняк Н.М., старший викладач кафедри педагогіки та психології ХОІППО Шевчишена О.В.

Завідувач НМЦ Оксана Анатоліївна Кошка наголосила на специфіці профільно зорієнтованої моделі освіти, окреслила низку проблем в організації роботи профільної школи.

Методистом науково-методичного центру ХОІППО Наталією Михайлівною Ратушняк з акцентовано увагу на основних проектних документах, які будуть визначати подальшу перспективу профільної школи та проаналізовано проект типового навчального плану для 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Організацію профільного навчання: від теорії до практики презентовано у виступах:

  • завідувача методичним кабінетом Артемчук Надії Миколаївни (відділ освіти , молоді та спорту Білогірської РДА);
  • заступника директора з навчальної роботи Семенюк Людмили Захарівни (Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі наук).

 

Відеозапис вебінару

Презентація

Рішення колегії МОН

 

Список джерел та літератури

drive.google.com/file/d/0B-gR7xvebniianZITVJFUzdvRWs/view?usp=sharing

Матеріали вебінару для працівників методичної служби області з проблеми «Психолого-педагогічні засади підготовки вчителя до роботи у профільних класах».

Матеріали вебінару

Принципи організації Hub schools

 

Матеріали вебінару "Організація профільного навчання у старшій школі: нове бачення та підходи"

Детальніше

Зв'яжіться з нами

Контакт

НМЦ професійного розвитку doslidoippo@ukr.net