Гостьова книга

Методичний сервіс

Залевська Світлана Дмитрівна 14.12.2017
Дякую завідувачці науково-методичного центру Кошці О.А. за корисні матеріали з теми "Модернізація діяльності методичних служб як сервісних центрів".

Мережевий методичний сервіс у роботі методичних служб

Саврій Світлана Гаврилівна 03.11.2017
31 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ У ВІНЬКОВЕЦЬКОМУ РАЙОНІ було проведено засідання творчої групи керівників методичних служб області організоване науково-методичним центром координації роботи методичних установ та закладів освіти ХОІППО. Захід об’єднав учасників навколо проблеми "МЕРЕЖЕВИЙ МЕТОДИЧНИЙ СЕРВІС ЯК ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ ТА РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕТНОСТЕЙ УЧИТЕЛЯ ТА КЕРІВНИКА".
ВДЯЧНІ КОШЦІ ОКСАНІ АНАТОЛІЇВНІ за поради і рекомендації щодо важливих умов модернізації методичних служб в умовах реформування освіти у ракурсі створення якісного методичного середовища, забезпечення умов, у яких це середовище буде ефективним та дотримання критеріїв адресної спрямованості методичного сервісу.
ВДЯЧНА КОЛЕГАМ-ЗАВІДУВАЧАМ за професійні думки, дружню підтримку, оптимістичний настрій та позитивні емоції!

У співпраці - сила!

Саврій Світлана Гаврилівна 19.11.2015
Відбувся обласний семінар директорів шкіл.
Дякуємо Оксані Анатоліївні за науково-методичну опіку, підтримку, пораду. Методичні рекомендації, одержані під час семінару з проблеми виховної роботи, є корисною підмогою в удосконаленні управлінської компетентності.

Методичні служби в надійних руках

Віталій Арсенович Ребрина 08.07.2015
Радію за успіхи колег! Методкабінетам тепер є сайт-орієнтир. Кроки, які уже зроблені є доволі успішними. Ще є над чим працювати. З гарним початком!

Професійне зацікавлення

Саврій Світлана Гаврилівна 07.07.2015
Сайт потрібний для забезпечення мережевої взаємодії з міськими та районними методичними службами. Грамотно структурований, наповнений необхідними матеріалами, зручний у користуванні.
Дякуємо, Оксано Анатоліївно!
Тепер маємо нове джерело інформації для цікавої та результативної роботи.

додати новий внесок

Зв'яжіться з нами

Контакт

НМЦ професійного розвитку doslidoippo@ukr.net